Keller Williams Realty, DRE 01406566 - John Valdez
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 189 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  13070 Holmwood Ct, Victorville, CA 92392

  Listed By: Pinnacle Real Estate Group, 616-799-7888, Fang Xiao Li
  I ri - 392 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (7d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  1061 South, Long Beach, CA 90805

  Listed By: Y Realty, Steven Richardson
  I ri - 512 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (1d)
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  16920 Colchester, Hacienda Heights, CA 91745

  Listed By: The Associates Realty Group, 626-475-6771, Claudia Ballester
  I ri - 15 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  44630 Arbor, Temecula, CA 92592

  Listed By: Onpoint Realty Services, 951-265-7933, Loan Lawa
  I ri - 1 351 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2 ba
  metra katrorë
  12556 Montecito #9, Seal Beach, CA 90740

  Listed By: Garden Park Realty, 714-719-0048, Jan Wilson
  I ri - 7 086 orë
  Open House
  Tur Virtual
  ac
  Marter TWP, ON P0J1H0

  Listing Courtesy Of: CENTURY 21 EVELINE R. GAUVREAU LTD., BROKERAGE
  I ri - 172 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  13181 Lampson Ave #317, Garden Grove, CA 92840

  Listed By: ReMax Freedom, Federico Di Ninni
  I ri - 17 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  15050 Avenida De Las Flores, Chino Hills, CA 91709

  Listed By: Prosper Realty, 626-347-9459, Tom Tang
  I ri - 16 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  45015 Corte Carolina, Temecula, CA 92592

  Listed By: HomeSmart Realty West, 951-536-1611, Tanya Gaitan
  I ri - 17 orë
  Open House
  Tur Virtual
  1 bd
  1 ba
  metra katrorë
  ac
  17082 GROVE #D, Huntington Beach, CA 92647

  Listed By: First Team Real Estate, 714-305-5556, Vikki Morrison
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  John Valdez
  Numri i licencës: DRE# 01260098

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c5tie5i2skjb1jt717d0.png
  Keller Williams Realty, DRE 01406566
  4160 Temescal Canyon Road, Suite 500 Corona, CA 92883
  Zyrë

  John Valdez
  Realtor/Productivity Coach DRE# 01260098
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.